Krótkie podsumowanie 2018 roku!

W marcu nasza Fundacja obchodzi 3. urodziny! Kolejny rok działalności minął szybko i pracowicie.😊 W dużym skrócie opowiadamy, co przyniósł 2018 rok.

Kolejne maluszki dołączyły do naszego przedszkola. Obecnie grupa liczy już dziesięcioro podopiecznych, a warto przypomnieć, że w 2016 roku pod naszą opieką było pięcioro dzieci. Z powodzeniem udało nam się zrealizować projekt FIO. Ze specjalistycznego wsparcia szkoleniowego skorzystało 108 nauczycieli, terapeutów, opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami. Zwiększyli oni swoją wiedzę i umiejętności z zakresu diagnozowania i terapii dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W ramach Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej organizowaliśmy zajęcia terapeutyczne mające na celu pobudzanie i stymulowanie rozwoju psychoruchowego dla blisko 80 dzieci.

To tylko kilka wybranych działań. Chcemy się dalej rozwijać, bo największe szczęście dla nas to sukcesy naszych podopiecznych! Dziękujemy przyjaciołom, darczyńcom, sympatykom Fundacji i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób są z nami i nas wspierają.😊